ABM8-24.000MHZ-D1G-T
Mfr.Part #
ABM8-24.000MHZ-D1G-T
Manufacturer
Abracon
Package/Case
Datasheet
ABM8-24.000MHZ-D1G-T
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Stock
22641
Manufacturer :
Abracon
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±15ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C